Nabór

Dziękujemy i pamiętamy

MRZYGŁÓD Z MINIMUM NA MŚ!!!

Wspaniałe informacje dotarły do nas z czeskiej Ostravy, gdzie odbywał się 58 Festiwal Lekkoatletyczny „Zlata Tetra”. Reprezentujący KS AZS AWFIS Gdańsk Cyprian Mrzygłód zajął w nim drugie miejsce z nowym rekordem życiowym (83.88), który jest zarazem wynikiem lepszym niż minimum na MŚ w Doha!

Czytaj dalej

CYPRIAN MRZYGŁÓD CZWARTY W PUCHARZE RYGI

Czwarte miejsce zajął oszczepnik Cyprian Mrzygłód podczas rozgrywanego w Ogre, na przedmieściach Rygi mitingu (04.06.2019). Cyprian zaprezentował się z bardzo dobrej strony, trzykrotnie przekraczając granicę 80 metrów. Najdalszy rzut został zmierzony na odległość 80.87, co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca.

Czytaj dalej

CYPRIAN WYGRYWA W LEIDEN

Sezon lekkoatletyczny nie zwalnia tempa. Podczas weekendu 9-10.06.2018 nie odbywała się żadna impreza rangi mistrzowskiej, jednak był to okres wypełniania minimów na wspomniane imprezy.

Czytaj dalej

ZŁOTA SZTAFETA JUNIORÓW !

Złoty medal wywalczyła sztafeta 4 x 400 m mężczyzn podczas MP Sztafet rozgrywanych w Suwałkach w dniu 01.06.2018. W składzie sztafety znaleźli się: Michał Niewiadomski, Patryk Tanaś, Kacper Antoszewski, Daniel Sarr-Malinowski.

Czytaj dalej