Nabór

HMP SENIORÓW: ZŁOTO I DWA SREBRA DLA KS AZS AWFIS

3 medale to dorobek zawodników KS AZS AWFiS uzyskany podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które rozgrywane były w Toruniu w dniach 5-6.03.2016. Mistrzynią Polski została tyczkarka Olga Frąckowiak.

Srebrne medale zdobyli: Michał Rejmus (skok w dal) oraz sztafeta 4 x 400 m w składzie: Klaudia Gołąbek, Dominika Morek, Aleksandra Maliszewska, Anna Pacholska.

Olga Frąckowiak wygrała konkurs skoku o tyczce zaliczając w pierwszej próbie wysokość 4.30. Skok na wspomnianą wysokość był wyrównaniem rekordu życiowego naszej zawodniczki. Warto nadmienić, iż Olga po raz pierwszy stanęła na najwyższym stopniu podium seniorskich MP. Michał Rejmus zdobył srebrny medal skacząc na odległość 7.61 co jest wynikiem tylko o 4 cm gorszym od halowego rekordu życiowego. Mistrzostwa Polski w Toruniu tradycyjnie zakończyły biegi sztafetowe. Nasz Klub był reprezentowany przez kobiecą sztafetę 4 x 400 m. Podopieczne trenerki Anny Sękowskiej wywalczyły srebrny medal z wynikiem 3:43.71

Wyniki 60 HMPS (Toruń, 5-6.03.2016):
Równolegle do HMPS w Człuchowie rozgrywane były Mistrzostwa Okręgu w biegach przełajowych. W zawodach wystartowali: