Nabór

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2015

Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywane w Białymstoku Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (5-6.09.2015). Sekcja LA wywalczyła 4 medale: 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy.

Najlepszy występ zanotowała Agnieszka Karczmarczyk, która wróciła do Gdańska z dwoma złotymi medalami. Agnieszka wywalczyła swoje krążki w biegu na 400 mppł (57.81 PB) i sztafecie 4 x 400 m. Mistrzyniami Polski zostały także pozostałe zawodniczki biegające w „złotej” sztafecie: Klaudia Gołąbek, Martyna Kuźnicka i Aleksandra Maliszewska. Czas naszej sztafety to 3:41.96 – najlepszy tegoroczny wynik. Pozostałe medale zdobyli: Agnieszka Grubba (oszczep, 2 miejsce) z wynikiem 48.90 oraz Damian Gałkowski (3000 m z przeszkodami, 3 miejsce) z rezultatem 9:26.02. Miejsca punktowane zajęli także: